Kvality Líder

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia zmenových kvalitárov, usmerňovanie kontroly kvality vo výrobe vzhľadom k splneniu požiadaviek zákazníka, interných smerníc / procesných máp, legislatívy a noriem ISO.
- Konzultácia požiadaviek zákazníka a noriem s QM, implementácia požiadaviek a nápravných / preventívnych opatrení do výroby a kontrola ich dodržiavania (člen 8D tímu, denné operatívne mítingy).
- Riadenie interných chýb vo výrobe na základe výsledkov a prioritizácie od QM, riadenie skladu pre pozastavený materiál (karanténa), pravidelné preskúmanie pozastaveného materiálu a koordinácia činností (triedenie, oprava).
- Vykonávanie procesných auditov podľa VDA 6.3 na základe ročného plánu auditov, kontrola dodržiavania štandardov vo výrobe (inštrukcie kontroly kvality, pracovné inštrukcie, 5S, ergonómia, BOZP, environment). Návrh opatrení, školenie ľudí vo výrobe ohľadom všetkých štandardov.

Požadované vdelanie minimálne vysokoškolské I. stupňa v odbore kvality produkcie alebo strojárska výroba alebo technické zameranie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Prax v oblasti kvality na obdobnej pozícií aspoň 1 rok
- Prax v automobilovom priemysle
- Znalosť nástrojov manažérstva kvality
- Požiadavky ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, PDCA (DMAIC), PPM, 5WHY, ISHIKAWA, SPC, Pareto, LEAN
- Znalosť procesov výroby a riadenie kvality vo výrobnom podniku

- Technické myslenie, analytické myslenie, výborné komunikačné a negociačné zručnosti, schopnosť veci dotiahnuť do konca, schopnosť robiť samostatné rozhodnutia

- ANGLICKÝ JAZYK - minimálne B2 - denná komunikácia

- Vodičský preukaz B

Zamestnanecké výhody, benefity
Motivujúce finančné ohodnotenie - plat od 1500€ brutto základ + variabilná zložka - výška platu v závislosti od skúseností
- Po skončení doby určitej možnosť prejsť na dobu neurčitú
- Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív)
- Systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity, vianočné odmeny, príspevky k životným jubileám, narodení detí, svadbám, pracovným jubileám
- Možnosť odborného vzdelávania (jazykové, počítačové kurzy a ďalšie odborné školenia)

Kontakty

Telefón: 00421 37 772 2077
Fax: 00421 37 777 22080
Email: infosk(at)clamason.sk

Zobraziť Clamason Slovakia, s.r.o. na väčšej mape